Geplaatst op: .

Op Finale Zuid turnen de beste turnsters van Rayon Kennemerland en Rayon Amsterdam-’t Gooi, hier mogen turnen is al een hele prestatie! 

Op zaterdag turnden Senna en Jasmijn in niveau 6. Zij startten op sprong, waar de sprongen netjes en hoog waren. Op de brug turnde Jasmijn voor het eerst de ophurken en dat lukte, ze scoorde een 12.90.  

Op de balk lukte alles wat de meiden deden en scoorden ze allebei boven de 11 punten. Als laatste de vloer waar Senna haar arabier flikflak netjes turnde en een 11.10 kreeg.  

Senna is 19e geworden en Jasmijn 7e

Aan de andere baan mocht Roos haar wedstrijd in niveau 4 beginnen op brug met een 10.85 een goede start! Op balk ging het niet helemaal zoals gepland maar de vloer was een feestje en met een 11.20 een mooie beloning.  De sprong een overslag met cijfer 10.60 en een half in met een 10.85. 

Roos is 17e geworden.  

Op zondag turnden Lisa en Mina in de categorie Jeugd Supplement F. De start op balk was voor Lisa een wiebelige start maar voor Mina juist een hele goede! Op vloer werd er gestraald en deden de meiden precies wat ze moesten doen. Met mooie cijfers mochten zij naar de sprong. Waar Mina een prachtige half in-half uit turnde en een 10.35 voor kreeg. Op brug steeg Lisa boven zichzelf uit, turnde alles achter elkaar aan en kreeg een 11.10!  

Lisa is 21e geworden en Mina 28e! 

Op baan 2 turnden Sage, Lisa, Lois, Fenna en Lynn in niveau 5. Zij startten op sprong waar Lois een 12.20 scoorde! Fenna turnde voor het eerst haar half in half uit en kreeg voor beide sprongen een 11.70. Op brug turnde Lynn lekker strak door en haalde een 11.30. De balk was wat wiebelig en de zenuwen waren aanwezig waardoor sommigen eerder van de balk afgingen en de balkoefening soms wat pasjes miste. Lisa bleef staan en haalde een 11.15. Op vloer turnde Sage haar prachtige vloeroefening, ze kreeg een 10.35. 

Lois is 16e geworden, Lisa 19e, Sage 25e, Lynn 26e en Fenna 29e! 

Comments are closed.