Naast de turnlessen biedt de vereniging ook gymnastiek aan voor kinderen van 8 t/m 11 jaar. Tijdens de les wordt de aandacht minder gelegd op de technische turnelementen en gaat de aandacht meer naar de ontwikkeling van de motoriek en spelvaardigheden. Er wordt gegymd op de balk, brug, sprong en de vloer.

Activiteiten

Er wordt ieder jaar deelgenomen aan een spring wedstrijd en de onderlinge wedstrijden. Deze wedstrijden worden beiden georganiseerd door de vereniging. Tijdens de lesuren worden de oefeningen goed geoefend en turn je de wedstrijd tegen de meiden uit je eigen lesuur. Vaak doen de kinderen ieder jaar weer mee omdat ze het heel erg leuk en gezellig vinden op de wedstrijden. En ja die medaille is natuurlijk ook erg aantrekkelijk.
Naast de gymnastieklessen worden er leuke activiteiten georganiseerd zoals de jaar- en seizoensafsluiting met een picknick. En zoals dit jaar zijn wij met de groepen wezen bounzen in Beverwijk.

Kom meedoen!

Fun en plezier staat voorop, dus kom gezellig een keer meedoen!